top of page

Тиждень безбар'єрності

27 трав. 2026 р.

Упродовж Тижня безбар’єрності(з18.05 по 22.05.2026р.) в Чернігівській гімназії №35 для учнів 1–9 класів було проведено години спілкування, спрямовані на формування толерантності, взаємоповаги та розуміння важливості рівних можливостей для всіх людей.

Для учнів початкових класів організовано тематичні бесіди та перегляд повчальних мультфільмів про дружбу, доброту й підтримку. Учні 5–9 класів брали участь у обговореннях на тему безбар’єрності, інклюзії та поваги до людської гідності,створювали тематичні малюнки «Світ без бар’єрів», долучалися до інтерактивних вправ.

Проведені заходи сприяли вихованню в учнів чуйності, емпатії та усвідомлення того, що безбар’єрне середовище є важливою складовою сучасного суспільства.


© 2025

bottom of page